30.12.2011

Prawie jak Burberry

Gdy zobaczyłam trench z kolekcji Burberry Prorsum na wiosne lato 2011 zakochała się w nim bez pamięci, ale mogłam sobie tylko pomarzyć i do niego wzdychać, ale w Stradivariusie spotkała mnie niespodzianka, ponieważ w ich kolekcji pojawił się bardzo podobny płaszcz do tego Burberry, więc oczywiście musiałam go mieć :)


Burberry Prorsum 2011
Piękny film modowy Comme des Garcons

24.12.2011

Wesołych Świąt!

Niech święta Bożego Narodzenia przyniosą spokój i wypoczynek, a w domu zagoszczą pomyślność i szczęście.Niech serce ogarnie cieplo wigilijnej świecy, niech wszelkie troski odejda w niepamięć , a ich miejsce zajmą radość i nadzieja.
Życze wam jeszcze ciepła w rodzinnym gronie,
pysznych świątecznych potraw i cudownych modnych prezentów o ktorych marzycie i o ktorych śnicie .

Kartka świąteczna od duetu Paprocki& Brzozowski

18.12.2011

Inspiracje: Czerń

Na Wasza prośbę postanowiłam umieścić post z inspiracjami pod hasłem - czerń. Mam nadziję, ż e Wam również spodobają się tak bardzo jak mnie.

Ashley Smith  Elle Begium

Anna Selezevna by Anthony Maule
Daria Strokous by Steven PanNatasha Poly Vogue Spain

Lakshmi Menon by Matthias vrienst Mcgrath

Karlie Kloss by Tom MunroEmily Blunt Harper Bazaar
Vlada Roslyakova by David Roemer


Film Modowy Hannah Marshall S/S 2011

16.12.2011

Mój projekt- Spodnie

W tym poście pokaże wam pare zdjęć realizacji jednego z ćwiczeń z ASP, a mianowicie trzeba było zaprojektować kolekcję spodni inpirowanych jeansami lub nawiązać do nich w jakimś detalu.


Polski film modowy Anny Poniewierskiej

13.12.2011

Inspiracje czerwień

W tym poście inspircje czerwienią, ten kolor oprócz wielu skojarzeń przywodzi na myśl święta, a ponieważ zbliżaja się Boże Narodzenie postanowiłam żeby na moim blogu również pojawił się  drobny akcent tych świąt.Z okazji św. Mikołaja w Manufakturze w Łodzi pojawił się wielki domek z piernika z ogromnymi łakociami, dzieci mogły same wycinak i ozdabiać pierniki. Podczas zakupów gwiazdkowych w całej galerii rozchodził się piękny zapach pierników, więc pomyślałam, że podziele się z wami tym nadzwyczajnym widokiem.